Biz Kimiz ?

Kurucumuz Ferhat KIZILKAYA 2005 yılından beri Logo Ürünleri Kullanım, Kurulum, Eğitim ve İleri SQL İşlemleri ile ilgili çalışmaktadır . Logo Programları Teknik Destek & Eğitim & Raporlama & Entegrasyon işlemlerini farklı firmalar bünyesinde destek vermekte idi. 2015 yılında tüm bilgi ve deneyimleri ile EF Yazılım ve Bilişim Teknolojileri firmasını kurmuştur. 2015 yılından günümüze kadar EF Yazılım’ da Deneyimli Kadromuz ile LOGO Yazılım İş & Çözüm Ortağı olarak Logo Yazılım A.Ş. Programlarının kurumsal firmalara Eğitim, Satış ve Satış Sonrası Desteğini vermekteyiz. Uzman Sertifikalı Çalışanlarımızla vermiş olduğumuz bu hizmetin kapsamında;

*Firmaların ihtiyaçları doğrultusunda, kendilerine uygun olan ERP Programına ulaşmalarını sağlıyoruz. https://www.logo.com.tr/

*İhtiyaç var ise Ek yazılım çözümlerine yönlendirilmesi ile bu çözümlerin geliştirilmesi ve iş akışının çıkartılması…

*Çıkartılan iş akışının LOGO ERP Programınıza uyarlanması, kullanıcılarınızın kullanım alanına göre eğitimi.

*İşleyen süreç doğrultusunda firmaların rapor, destek ve danışmanlık hizmetlerinin verilmesi

Uygulamalı Bilgisayarlı Muhasebe Eğitimi,

Bu eğitimde amaçlanan kişilerin muhasebe mesleği ile alakalı evrak ve işleyişi göstermektir. Muhasebe programına nasıl kayıt yapıldığını öğrenmesidir. Bu yapılan kayıtların Genel Muhasebe Kayıtlarına nasıl aktarıldığı bilgisi verilmektedir. Ön Muhasebe alanında çalışabilecek düzeyde olması hedeflenmiştir.

Temel ve İleri Düzey Excel Eğitimleri

Bu eğitimde hedeflenen, Muhasebe mesleği ile uğraşan kişilerin Excel programını nasıl etkili kullanabilmeleri, meslek ile alakalı raporlamalar ve formüller hakkında bilgi sahibi olmalarıdır.

EF Yazılım ve Bilişim olarak, Uzman Teknik Destek ekip, Entegrasyon Yazılımı deneyimli ve Mali Müşavir düzeyinde Muhasebe bilgisine sahip kadromuzla, Firmanızın daha verimli çalışabilmesi ve başarılarınızın katlanması için Sizlerin en büyük destekçiniziz..

https://www.youtube.com/c/EFDanismanlik