Biz Kimiz ?

Kurucumuz Ferhat KIZILKAYA 2005’li yıllardan beri sektörün içerisindedir. Ancak Logo Programları Teknik Destek & Eğitim & Raporlama & Entegrasyon işlemlerini farklı firmalar bünyesinde destek vermektedir. 2015 yılında tüm bilgi ve deneyim sonucunda Ef Yazilim firması kurulmuştur. 2015 yılından günümüze kadar Ef Yazılım’ da Deneyimli Kadromuz ile LOGO Yazılım İş & Çözüm Ortağı olarak Logo Yazılım A.Ş. Programlarının kurumsal firmalara Eğitim, Satış ve Satış Sonrası Desteğini vermekteyiz. Uzman Sertifikalı Çalışanlarımızla vermiş olduğumuz bu hizmetin kapsamında;

*Firmaların ihtiyaçları doğrultusunda, kendilerine uygun olan ERP Programına ulaşmalarını sağlıyoruz. https://www.logo.com.tr/

*İhtiyaç var ise Ek yazılım çözümlerine yönlendirilmesi ile bu çözümlerin geliştirilmesi ve iş akışının çıkartılması…

*Çıkartılan iş akışının LOGO ERP Programınıza uyarlanması, kullanıcılarınızın kullanım alanına göre eğitimi.

*İşleyen süreç doğrultusunda firmaların rapor, destek ve danışmanlık hizmetlerinin verilmesi

Uygulamalı Bilgisayarlı Muhasebe Eğitimi,

Bu eğitimde amaçlanan kişilerin muhasebe mesleği ile alakalı evrak ve işleyişi göstermektir. Muhasebe programına nasıl kayıt yapıldığını öğrenmesidir. Bu yapılan kayıtların Genel Muhasebe Kayıtlarına nasıl aktarıldığı bilgisi verilmektedir. Böylece Ön Muhasebe alanında çalışabilecek düzeyde ve bilgi de olması hedeflenmiştir.

Temel ve İleri Düzey Excel Eğitimleri

Bu eğitimde hedeflenen, Muhasebe mesleği ile uğraşan kişilerin Excel programını nasıl etkili kullanabilmeleri ve  meslek ile alakalı raporlamalar ve formüller hakkında bilgi sahibi olmalarıdır.

Sonuç olarak EF Yazılım ve Bilişim olarak, Uzman Teknik Destek ekip, Entegrasyon Yazılımı deneyimli ve Mali Müşavir düzeyinde Muhasebe bilgisine sahip kadromuzla, Firmanızın daha verimli çalışabilmesi ve başarılarınızın katlanması için Sizlerin en büyük destekçiniziz..

https://www.youtube.com/c/EFDanismanlik