Biz Kimiz ?

Kurucumuz Ferhat KIZILKAYA 2005’li yıllardan beri Logo Programları Teknik Destek & Eğitim & Raporlama & Entegrasyon farklı firmalar üzerinden destek vermekte iken 2015 yılında kendi firmasını kurmuştur. 2015 yılından günümüze kadar Ef Yazılım’da Deneyimli Kadromuz ile LOGO Yazılım İş & Çözüm Ortağı olarak Logo Yazılım A.Ş. Programlarının kurumsal firmalara Eğitim, Satış ve Satış Sonrası Desteğini vermekteyiz. Uzman Sertifikalı Çalışanlarımızla ermiş olduğumuz bu hizmetin kapsamında;

*Firmaların ihtiyaçları doğrultusunda, kendilerine uygun olan ERP Programına Yönlendirip satışının  yapılması. İhtiyaç var ise Ek yazılım çözümlerine yönlendirilmesi ve bu çözümlerin geliştirilmesi, iş akışının çıkartılması.. Çıkartılan iş akışının LOGO ERP Programlarına uyarlanması sonucunda kullanıcıların kullanım alanlarının eğitiminin verilmesi, İşleyen süreç doğrultusunda firmaların rapor, destek ve danışmanlık hizmetlerinin verilmesi.

Uygulamalı Bilgisayarlı Muhasebe Eğitimi,

Bu eğitimde amaçlanan kişilerin muhasebe mesleği ile alakalı evrak ve işleyişin muhasebe programına nasıl kayıt yapıldığı ve bu yapılan kayıtların Genel Muhasebe Kayıtlarına nasıl aktarıldığı bilgisi verilmektedir. Eğitim sonunda katılımcıların Ön Muhasebe alanında iş başvuruları yapabilecek düzeyde bilgi sahibi olması hedeflenmiştir.

Temel ve İleri Düzey Excel Eğitimleri

Bu eğitimde hedeflenen, Muhasebe mesleği ile uğraşan kişilerin Excel programını nasıl etkili kullanabilmeleri ve  meslek ile alakalı raporlamalar ve formüller hakkında bilgi sahibi olmalarıdır.

EF Yazılım ve Bilişim olarak, Uzman Teknik Destek ekip, Entegrasyon Yazılımı deneyimli ve Mali Müşavir düzeyinde Muhasebe bilgisine sahip kadromuzla Firmanızın daha verimli çalışabilmesi, başarılarınızın katlanması için Sizlerin en büyük destekçiniziz..